Nutramigen PURAMINO - preparat mlekozastępczy dla niemowląt i dzieci z ciężką alergią na mleko.Lekarz zalecił Twojemu dziecku Nutramigen PURAMINO? Prawdopodobnie masz parę pytań na temat tego produktu.  

Nutramigen PURAMINO to preparat na bazie aminokwasów, wskazany do stosowania w diecie u niemowląt i dzieci z ciężką alergią na białko mleka krowiego oraz alergią pokarmową na wiele produktów. Jest to mieszanka hipoalergiczna, co oznacza, że została specjalnie opracowana w taki sposób, aby nie wywoływać reakcji alergicznych u niemowląt z alergią na białko mleka krowiego oraz alergią pokarmową na wiele produktów. Nutramigen PURAMINO to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego i powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem lekarza. 

Nutramigen PURAMINO, opracowany z myślą o dostarczaniu składników odżywczych wspomagających prawidłowy wzrost i rozwój, może być stosowany jako wyłączne źródło żywienia u dzieci w wieku do 6 miesiąca oraz jako element zróżnicowanej diety u dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy.

Niewielkie fragmenty białka mleka krowiego w mieszance o wysokim stopniu hydrolizy Nutramigen LGG.