O Nutramigenie LGG® Complete

O Nutramigenie LGG® Complete

Lekarz zalecił Twojemu dziecku Nutramigen LGG® Complete ze względu na alergię na białko mleka krowiego? Prawdopodobnie masz kilka pytań na temat tego produktu.

Nutramigen LGG® Complete to preparat mlekozastępczy zawierający hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy do stosowania u niemowląt z łagodną lub umiarkowaną alergią na białko mleka krowiego. Jest to mieszanka hipoalergiczna, co oznacza, że została specjalnie opracowana w taki sposób, aby nie wywoływać reakcji alergicznych u większości niemowląt z alergią na białko mleka krowiego. Nutramigen LGG® Complete to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego i powinien być stosowany pod nadzorem lekarza.

Nutramigen LGG® Complete to jedyna hipoalergiczna mieszanka zawierająca Lactobacillus rhamnosus GG (znak towarowy LGG®), starannie zbadaną przyjazną bakterię. Wykazano, że Nutramigen LGG® Complete ma korzystne działanie w alergii na białko mleka krowiego, pomagając niemowlętom powrócić do normalnej diety (kiedy moje dziecko wróci do normalnej diety?) szybciej niż Nutramigen bez LGG®.

Dostępne są trzy rodzaje mieszanki, dostosowane do wieku:

Światowy lider

Celem firmy Mead Johnson Nutrition o ponad stuletniej historii innowacji jest zajmowanie pozycji wiodącego globalnego producenta produktów żywieniowych dla dzieci, wytwarzanych w oparciu o wiedzę naukową. Nutramigen LGG® to wiodąca na świecie marka dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego†, poparta dowodami uzyskanymi w ponad 75 badaniach klinicznych i doświadczeniem z 75 lat. Więcej o naszej historii.

Informacja MJN oparta w części o dane pochodzące z serwisu pomiarów detalicznych firmy Nielsen dotyczących mieszanek mlecznych dla niemowląt i dzieci w obszarze mieszanek specjalistycznych — alergia na białko mleka krowiego, w okresie 12 miesięcy do grudnia 2015 r. na terenie 23 krajów. © 2016 The Nielsen Company.

Layout:

Powiązane artykuły

Kiedy moje dziecko wróci do normalnej diety?

Większość dzieci wyrasta z alergii na białko mleka krowiego i może spożywać krowie mleko bez...

Stosowanie Nutramigenu w czasie wprowadzania pokarmów stałych

Włączenie Nutramigenu do diety Twojego maleństwa na zalecenie lekarza pomoże zapewnić dostarczanie dziecku wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Jakie zmiany w diecie są potrzebne?

Niezależnie od tego, czy karmisz piersią, czy butelką, potrzebne będą zmiany, aby wyeliminować...