O Nutramigenie PURAMINO

O Nutramigenie PURAMINO

Lekarz zalecił Twojemu dziecku Nutramigen PURAMINO? Prawdopodobnie masz parę pytań na temat tego produktu. 

Nutramigen PURAMINO to preparat na bazie aminokwasów, wskazany do stosowania w diecie u niemowląt i dzieci z ciężką alergią na białko mleka krowiego oraz alergią pokarmową na wiele produktów. Jest to mieszanka hipoalergiczna, co oznacza, że została specjalnie opracowana w taki sposób, aby nie wywoływać reakcji alergicznych u niemowląt z alergią na białko mleka krowiego oraz alergią pokarmową na wiele produktów. Nutramigen PURAMINO to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego i powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem lekarza. 

Nutramigen PURAMINO, opracowany z myślą o dostarczaniu składników odżywczych wspomagających prawidłowy wzrost i rozwój, może być stosowany jako wyłączne źródło żywienia u dzieci w wieku do 6 miesiąca oraz jako element zróżnicowanej diety u dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy. Gdy dziecko skończy 1. rok życia lekarz może zalecić przejście na Nutramigen PURAMINO Junior, który jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci z alergią na białka mleka krowiego i alergią wielopokarmową.

Layout:

Powiązane artykuły

Kiedy moje dziecko wróci do normalnej diety?

Większość dzieci wyrasta z alergii na białko mleka krowiego i może spożywać krowie mleko bez...

Stosowanie Nutramigenu w czasie wprowadzania pokarmów stałych

Włączenie Nutramigenu do diety Twojego maleństwa na zalecenie lekarza pomoże zapewnić dostarczanie dziecku wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Jakie zmiany w diecie są potrzebne?

Niezależnie od tego, czy karmisz piersią, czy butelką, potrzebne będą zmiany, aby wyeliminować...